অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ নৱেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- কৰ্মৰ চাপ বৃদ্ধিৰ লগে লগে মানসিক অশান্তিৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। যিকোনো ধৰণৰ বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে সেই ব্যক্তিজনৰ বিষয়ে এক সম্যক তদন্ত কৰক। সন্ধিয়া হঠাতে পোৱা যিকোনো ভাল খবৰ গোটেই পৰিয়ালটোৰ সুখ আৰু উৎসাহৰ কাৰণ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো অনুকূল হ’ব। ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। হঠাৎ আৰ্থিক লাভৰ সুযোগ আহিব। কিছু বিশেষ আৰু ভাল কাম কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ইতিমধ্যে ঋণ দিয়া ধন আজি ঘূৰাই পাব পাৰে। এই ৰাশিৰ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ উন্নত ফল লাভ কৰিব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ লগত জড়িত যিকোনো ভাল তথ্য পোৱা যাব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- কোনো সিদ্ধান্ত আবেগত গ্ৰহণ নকৰিব। নিজৰ বিবেচনাৰে আগবাঢ়ি যাওক আৰু বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। টকা খৰচ কৰিব পাৰে। শিশুৰ লগত মতানৈক্য বা তেওঁলোকৰ চিন্তাই মনটোক অস্থিৰ কৰি ৰাখিব। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ উৎস বিকশিত হ’ব পাৰে। আজি ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধান হওক, বিশেষকৈ ৰাতি যাত্ৰা কৰিলে। বিনিয়োগৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্তবোৰ আন এটা দিনৰ বাবে এৰি দিয়ক। হঠাৎ পোৱা যিকোনো ভাল খবৰ আপোনাৰ উৎসাহ বৃদ্ধি কৰিব। পৰিয়ালত সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলে আজি ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো মিশ্ৰিত হ’ব। আজি খৰখেদাকৈ কোনো কাম কৰাটো পৰিহাৰ কৰক। পিতৃৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। লেখা-বৌদ্ধিক কামত আজি সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। লেনদেন সন্দৰ্ভত কাৰোবাৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা স্বাভাৱিক হ’ব। পত্নীৰ লগত সম্পৰ্কত শক্তি থাকিব। চাকৰি সলনি কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। আয় বৃদ্ধি পাব। দীৰ্ঘদিন ধৰি পৰিকল্পনা কৰি থকা কাম আজি সম্পূৰ্ণ হৈ উঠিব পাৰে। গৃহ-বাহন আদি ক্ৰয়-বিক্ৰয়ত আজি সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধিত পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। বিশেষকৈ মাতৃ্ৰ পৰা আজি ধন লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক মধুৰ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আয় বৃদ্ধিৰ লগতে অধিক ব্যয়ে আজি আপোনাক আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। আত্মীয় আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰা হঠাতে উপহাৰ পাব। আজি আপোনজনক নিৰাশ নকৰিব- পিছলৈ তেনে কৰি অনুতাপ কৰিব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সকলোৰে পৰা প্ৰশংসা লাভ কৰিব পাৰিব। অৱশ্যে আজি পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। পিতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে বহুত ভাল দিন হব। পত্নীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাব। নতুন মানুহৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰে। আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। এটা নতুন প্ৰজেক্টত কাম কৰাৰ সুযোগ পাব পাৰে। বন্ধুৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। নিবনুৱা সকলৰ বাবে নিয়োগৰ নতুন পথ মুকলি হ’ব। সমাজত সন্মান বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ এজন বিশেষ বন্ধুক লগ পাব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হৈ থাকিব। নতুন মতাদৰ্শৰ প্ৰভাৱে সামাজিক সুবিধা প্ৰদান কৰিব। এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম এটা সঠিক বুজাবুজিৰে আৰম্ভ কৰিলে আপোনাক বহুতো অসুবিধাৰ পৰা ৰক্ষা কৰিব পাৰে। সন্মান বৃদ্ধি পাব। চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত সকলে ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ আচৰণে আজি আনক আকৰ্ষিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। নতুন ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰাৰ পূৰ্বে ভালদৰে চিন্তা কৰক আৰু অভিজ্ঞজনৰ পৰামৰ্শ মানি চলক। ঘৰত বিবাদৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। ভাতৃৰ সৈতে ঘটা মত বিৰোধে আপোনাৰ মানসিক চাপ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। বাহিৰত খাদ্য গ্ৰহণৰ পৰা পাৰিলে বিৰত থাকক।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মনোবলে আপোনাক কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ কামত সফলতা প্ৰদান কৰিব। অভিভাৱকৰ সহযোগত আপোনাৰ পেছাদাৰী ক্ষেত্ৰখন বৃদ্ধি পাব। পূৰ্বৰ তুলনাত অধিক শক্তিশালী হ’ব অৰ্থনৈতিক অৱস্থা। অফিচৰ চিনিয়ৰসকলে আপোনাৰ কামত সুখী হ’ব। পৰিয়ালৰ বাবে এক গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত আপুনি আজি গ্ৰহণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব।

মীন ৰাশি– ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলে আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ পদ বা দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। মন সুখী হৈ থাকিব। অৱশ্যে আজি শত্ৰুৰ পৰা আপুনি সাৱধান হৈ চলা ভাল। ব্যৱসায়ত কৰা বিনিয়োগে আজি আপোনাক লাভ প্ৰদান কৰিব। ঘৰুৱা সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থী সকলে আজি প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে সাধাৰণ মতানৈক্য ঘটিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button