অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ মনত পৰিব পাৰে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। গৃহ সজ্জাৰ ওপৰত খৰচ বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। হঠাৎ ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিকোনো স্থবিৰ হৈ থকা ধন লাভ কৰিব পাৰিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব।

বৃষ ৰাশি- ব্যৱসায়িক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব। বন্ধুৰ পৰা সহায় ল’ব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। আয় বাঢ়িব। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। খৰচ বেছি হ’ব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি ৰাপ বাঢ়িব। ঘৰলৈ বন্ধু এজন আহিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। ব্যৱসায়িক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰমও বেছি হ’ব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনটো সুখী হ’ব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিঘিনি ঘটিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- মন সুখী হব। শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। বস্ত্ৰাদি উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। চাকৰিটোত উচ্চ পদবী পাব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব পাৰে। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামত গুৰুত্ব দিয়ক। চাকৰিটোত অগ্ৰগতি সম্ভৱ হ’ব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বাক্যত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। কথা-বতৰাত শান্ত হৈ থাকক। পৰিয়ালত অসন্তুষ্টিৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। ব্যয়ৰ অতিৰিক্ততাই অশান্তি দিব।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায়িক কাম-কাজৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব৷ আয় বৃদ্ধি হ’ব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰখন বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। পাৰস্পৰিক সহযোগিতা বৃদ্ধি পাব। কাপোৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালত অশান্তিৰ পৰিবেশ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- শান্ত হৈ থাকক। অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পিতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। মনটো বিচলিত হ’ব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হ’ব। যুক্তিসংগত লাভ কমি যাব পাৰে। খৰচৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। ভাতৃৰ সহযোগত ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। অধিক পৰিশ্ৰম হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বহুত থাকিব, কিন্তু মন অস্থিৰ হব পাৰে। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰ বৃদ্ধি পাব। আয়ো বৃদ্ধি পাব। নিজৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আত্মনিয়ন্ত্ৰিত হওক। ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। মুহূৰ্তত তৃপ্তিৰ অনুভৱবোৰ মনতে থাকিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি থাকিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। বন্ধু এজনো আহিব পাৰে।

ধনু ৰাশি- শৈক্ষিক কামে সুখকৰ ফলাফল পাব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবেও বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। খৰচ বাঢ়িব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামত আকাংক্ষিত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সমান্তৰালকৈ প্ৰগতিৰ সুযোগো থাকিব। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব। আত্মবিশ্বাস থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সমৰ্থন পাব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত আপুনি সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি লাভ কৰিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত বহু দূৰলৈ যাবলগীয়া হ’ব পাৰে। কষ্টৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। খৰচ বৃদ্ধিয়ে আমনিদায়ক হ’ব পাৰে। সন্মান কমি যাব পাৰে। কষ্টৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। ভাল অৱস্থাত থাকিব লাগে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

কুম্ভ ৰাশি- শান্ত হওক। ক্ৰোধৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত বিষয়াৰ সহযোগিতা থাকিব যদিও স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহন লাভ কৰিব পাৰিব। যাত্ৰাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। ক্ষেত্ৰখনত অগ্ৰগতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত উপাৰ্জনৰ উৎস গঢ় লৈ উঠিব পাৰে। পিতৃৰ সহায়ত এজনে পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মন সুখী হব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। চাকৰিটোত পদোন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু ঠাই সলনি হ’বও পাৰে। পিতৃৰ সহযোগত যিকোনো পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

Related Articles

Back to top button