অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৯ নৱেম্বৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব পাৰে। কোনো অজ্ঞাত ভয়ে আপোনাক অশান্তি দিব পাৰে। ব্যৱসায়ত পৰিশ্ৰম হ’ব। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব। পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। কৰ্মৰ বাবে ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভৱ হ’ব। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। আয়ৰ অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। কোনো অজ্ঞাত ভয়ে আপোনাক অশান্তি দিব পাৰে। ভাই-ভনীৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। স্বাস্থ্যৰ লগত জড়িত কিছু সমস্যা থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। ব্যৱসায়ৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। ব্যৱসায়ে গতি লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। বহুত কষ্ট কৰিব লাগিব। খৰচ বেছি হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- মনৰ উত্থান-পতন হ’ব। শৈক্ষিক কামত আপুনি সফল হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। বাহনৰ সুখ বৃদ্ধি পাব পাৰে, কিন্তু স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। সচেতন হওক। শান্তি ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। সচেতন হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে মাৰ পৰা টকা পাব পাৰে। যিকোনো পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ লাভ হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। কাম বেছি হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। ধৈৰ্য্য ধৰক। ব্যৱসায় বাঢ়িব। লাভৰ সুযোগ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- শৈক্ষিক কামত আগ্ৰহী হব। লিখা-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা থাকিব। টকাও লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। চাকৰিটোত থকা বিষয়াসকলৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন সুখী হব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়ত অধিক পৰিশ্ৰম হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। আয় বাঢ়িব। সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। অগ্ৰগতি লাভ কৰিব পাৰে। কোনো ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। শিশুৰ দায়িত্ব পালন কৰা হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মসংযত হওক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। শিক্ষামূলক কামৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কৰ্ম পৰিস্থিতি অনুকূল হ’ব। পিতৃৰ পৰা ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। সুখ বাঢ়িব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীক লগ পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- মন সুখী হব। স্বাৱলম্বী হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। চিকিৎসাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণ ব্যৱসায়ৰ বাবে উপকাৰী হ’ব। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। অতিমাত্ৰা উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। পৰিয়ালত সন্মান থাকিব। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। ৰুটিন বিশৃংখল হৈ পৰিব। শ্ৰম বেছি হ’ব। ভাল খবৰ আহিব।

মকৰ ৰাশি- এলাহৰ অতিৰিক্ততা থাকিব পাৰে। ব্যৱসায় বাঢ়িব, কিন্তু কিছু অসুবিধাও আহিব পাৰে। মনটো সুখী হ’ব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিব। খং পৰিহাৰ কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। আয় বাঢ়িব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ব্যৱসায়ত বন্ধুৰ সমৰ্থন পাব পাৰে। লাভ বাঢ়িব। খাদ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। আয় বাঢ়িব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বিদেশ ভ্ৰমণতো যাব পাৰে।

মীন ৰাশি- মন কোনো কাৰণত অস্থিৰ হ’ব পাৰে। বিত্তীয় পৰিস্থিতি আজি অনুকুল হ’ব। দূৰ ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। হঠাৎ ধন লাভ কৰিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা লাভ কৰা পৰামৰ্শই আজি আপোনাক ব্যৱসায়ত লাভ প্ৰদান কৰিব। শৈক্ষিক ক্ষেত্ৰখনৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজি এটা ভাল খবৰ আহিব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

Related Articles

Back to top button